RAKTÁROS-ANYAGGAZDÁLKODÓ – Kecskemét közelében

Csapatunk további bővítéséhez keresünk új kollégát az alábbi pozícióba: Raktáros-Anyaggazdálkodó – Kecskemét közelében. Célunk, hogy meglévő telephelyünkön, valamint kivitelezési munkaterületeinken az anyaggazdálkodás folyamatosan és szakszerűen kerüljön menedzselésre. Olyan elkötelezett kollégát keresünk, aki nem riad meg az építőipartól.

AMIT RÁD BÍZNÁNK:

Cégcsoport eszközeinek (állvány, mobilkerítés, kordon) mozgatásának nyomon követése, átadás-átvételi jegyzőkönyvek felvétele

Leltározási feladatokban tevékeny részvétel

Raktári rend és tisztaság fenntartatása

Fuvarozási és fuvarszervezési feladatok belföldön, normál munkaidőben

Készletgazdálkodásban, készletszintek folyamatos ellenőrzése

Esetenkénti anyagbeszerzések

Selejtanyagok felmérése és azokról leltár készítése, javítások megrendelése

Havi statisztikák, kiértékelések elkészítése az anyaggazdálkodás terén

AMIT KÉRÜNK:

Középfokú műszaki végzettség

Raktározás-Anyagmozgatás területén szerzett tapasztalatok

Leltározás, jegyzőkönyv-vezetésben való jártasság

B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat

MS Office erős, felhasználói szintű ismeretek

Precíz, pontos, lelkiismeretes munkavégzés

AMI ELŐNYT JELENT A MUNKAVÉGZÉSHEZ:

Építőipari cégnél, logisztikai szolgáltatónál, gyártóüzemben vagy nagykereskedelemben szerzett tapasztalat

C kategóriás jogosítvány

Targonca vezetői jogosítvány

AMIT KÍNÁLUNK:

Versenyképes alapfizetés, teljesítmény prémium, évvégi bónusz

Béren kívüli juttatási csomag

Stabil munkahely, jó munkahelyi légkör

Hosszú távú, bejelentett munkaviszony

Változatos feladatok

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Bács-Kiskun megye/Építkezési helyszínek

    Kapcsolat

      • 6043 Kunbaracs, Dózsa György utca 33MTB Telephely
      • 1064 Budapest, Izabella utca 70. fsz. 1.MTB Székhely
      • 54 Rue André Vasseur 31200 ToulouseMTB FRANCE S.A.S.
      MTB Székhely
      1064 Budapest, Izabella utca 70. fsz. 1.
      TELEFONSZÁM
      MTB Telephely
      6043 Kunbaracs, Dózsa György utca 33
      MTB FRANCE S.A.S.
      54 Rue André Vasseur 31200 Toulouse