EHS Koordinátor – országszerte

Az MTB GROUP Magyarország, EHS, munka-, tűz – és környezetvédelmi feladatokat ellátó üzletága új koordinátora után kutat, aki szakmai tapasztalatával, határozottságával, angol és magyar nyelven is hozzájárul a cégünk további sikereihez, országszerte.

AMIT RÁD BÍZNÁNK:

  • Biztonsági és egészségvédelmi koordinátor napi munkájának támogatása
  • munkavédelmi oktatások megtartása
  • részvétel a napi, heti EHS auditokon
  • kivitelezési helyszín ellenőrzése munkavédelmi szempontból
  • koordinációs értekezletek levezetése
  • munkavédelmi dokumentációk készítése
  • munkabalesetek kivizsgálása, jelentése, jegyzőkönyv készítése
  • a megrendelő vezetésének folyamatos tájékoztatása, jelentések készítése
  • megrendelőkkel és alvállalkozókkal való kapcsolattartás
  • egyéb szakmai feladatok

AMIT KÉRÜNK:

  • munkavédelmi végzettség
  • legalább 2 év szakmai tapasztalat
  • angol nyelv használata szóban és írásban
  • elhivatottság a szakma iránt
  • konfliktuskezelési képesség
  • rugalmasság
  • kreatív gondolkodásmód
  • utazási hajlandóság
  • B kategóriás jogosítványés saját gépjármű
  • felhasználói szintű felhasználói ismeretek: MS Office, kiemelten MS Excel/Outlook

AMI ELŐNYT JELENT A MUNKAVÉGZÉSHEZ:

  • kivitelezési területen szerzett, releváns tapasztalat
  • munkavédelmi szakemberi/szakmérnöki végzettség
  • tűzvédelmi végzettség

AMIT KÍNÁLUNK:

  • versenyképes alapfizetés, teljesítmény prémium és túlóra elszámolás
  • béren kívüli juttatási csomag
  • hosszú távú projekt(ek), támogató környezet
  • dinamikus csapat

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Jellemzően az M1/M2/M3/M6 vonalán vannak futó / induló projektjeink

    Kapcsolat

      • 6043 Kunbaracs, Dózsa György utca 33MTB Telephely
      • 1064 Budapest, Izabella utca 70. fsz. 1.MTB Székhely
      • 54 Rue André Vasseur 31200 ToulouseMTB FRANCE S.A.S.
      MTB Székhely
      1064 Budapest, Izabella utca 70. fsz. 1.
      TELEFONSZÁM
      MTB Telephely
      6043 Kunbaracs, Dózsa György utca 33
      MTB FRANCE S.A.S.
      54 Rue André Vasseur 31200 Toulouse