EHS Koordinátor – országszerte

Az MTB GROUP Magyarország, EHS, munka-, tűz – és környezetvédelmi feladatokat ellátó üzletága új koordinátora után kutat, aki szakmai tapasztalatával, határozottságával, angol és magyar nyelven is hozzájárul a cégünk további sikereihez, országszerte.

AMIT RÁD BÍZNÁNK:

  • Biztonsági és egészségvédelmi koordinátor napi munkájának támogatása
  • munkavédelmi oktatások megtartása
  • részvétel a napi, heti EHS auditokon
  • kivitelezési helyszín ellenőrzése munkavédelmi szempontból
  • koordinációs értekezletek levezetése
  • munkavédelmi dokumentációk készítése
  • munkabalesetek kivizsgálása, jelentése, jegyzőkönyv készítése
  • a megrendelő vezetésének folyamatos tájékoztatása, jelentések készítése
  • megrendelőkkel és alvállalkozókkal való kapcsolattartás
  • egyéb szakmai feladatok

AMIT KÉRÜNK:

  • munkavédelmi végzettség
  • legalább 2 év szakmai tapasztalat
  • angol nyelv használata szóban és írásban
  • elhivatottság a szakma iránt
  • konfliktuskezelési képesség
  • rugalmasság
  • kreatív gondolkodásmód
  • utazási hajlandóság
  • B kategóriás jogosítványés saját gépjármű
  • felhasználói szintű felhasználói ismeretek: MS Office, kiemelten MS Excel/Outlook

AMI ELŐNYT JELENT A MUNKAVÉGZÉSHEZ:

  • kivitelezési területen szerzett, releváns tapasztalat
  • munkavédelmi szakemberi/szakmérnöki végzettség
  • tűzvédelmi végzettség

AMIT KÍNÁLUNK:

  • versenyképes alapfizetés, teljesítmény prémium és túlóra elszámolás
  • béren kívüli juttatási csomag
  • hosszú távú projekt(ek), támogató környezet
  • dinamikus csapat

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Jellemzően az M1/M2/M3/M6 vonalán vannak futó / induló projektjeink

    Kapcsolat

      • 6043 Kunbaracs, Dózsa György utca 33MTB Telephely
      • 1064 Budapest, Izabella utca 70. fsz. 1.MTB Székhely
      MTB Székhely
      1064 Budapest, Izabella utca 70. fsz. 1.
      TELEFONSZÁM
      MTB Telephely
      6043 Kunbaracs, Dózsa György utca 33