Karbantartó, technikus kolléga – Pest megye

Keressük új kollégánkat a cégcsoport karbantartói, szerelői, felújítási, stb. feladatainak ellátására. Ha változatos, hosszútávú lehetőségben gondolkozol, itt a helyed!

AMIT RÁD BÍZNÁNK:

  • Cégcsoport eszközeinek, berendezéseinek javítása, karbantartása
  • Kertészkedés, fűnyírás
  • Felújítási munkákban való részvétel (pl. festés, szerelés)
  • Egyszerűbb mechanikai karbantartások elvégzése (pl. vízvezeték, asztalos)
  • Leltározási feladatokban részvétel
  • Raktári rend és tisztaság fenntartása
  • Fuvarozási / szállítási feladatok (furgon, kisteherautó)

AMIT KÉRÜNK:

  • Karbantartás területén szerzett tapasztalatok
  • Gépészetben, szerelésben való jártasság
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat
  • Precíz, pontos, lelkiismeretes munkavégzés
  • Alap számítógépes ismeretek

AMI ELŐNYT JELENT A MUNKAVÉGZÉSHEZ:

  • Logisztikai szolgáltatónál, gyártóüzemben vagy nagykereskedelemben szerzett tapasztalat
  • Elektronikai területen szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes alapfizetés, teljesítmény prémium
  • Béren kívüli juttatási csomag
  • Stabil munkahely, jó munkahelyi légkör

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest és Pest megye

    Kapcsolat

      • 2081 Piliscsaba, Munkácsy u. 1.Kiskopár Bisztró (2081 Piliscsaba, Munkácsy u. 1.)
      • 8261 Badacsonytomaj, Római út 132.Villa Őrffy (8261 Badacsonytomaj, Római út 132.)
      • 7831 Pellérd, Ipari ParkMTB Pécs Telephely (7831 Pellérd, Ipari Park)
      • 1188 BUDAPEST, DÓZSA GYÖRGY U. 37., MAGYARORSZÁGMTB Group (1188 Budapest, Dózsa György u. 37)
      • 04060 KIJEV, RYZKA UTCA, 73-H ÉPÜLET, 7-ES IRODA, UKRAJNAMTB Group (04060 KIJEV, RYZKA UTCA, 73-H ÉPÜLET, 7-ES IRODA, UKRAJNA)
      • 2400 Szabadka, Raichle Ferenc park 13., SzerbiaMTB Serbia (2400 Szabadka, Raichle Ferenc park 13., Szerbia)
      MTB Székhely
      1188 BUDAPEST, DÓZSA GYÖRGY U. 37., MAGYARORSZÁG
      TELEFONSZÁM
      MTB UKRAINE
      04060 Kijev, Ukrajna, Ryzka utca, 73-H épület, 7-es iroda
      TELEFONSZÁM
      MTB Serbia
      2400 Szabadka, Raichle Ferenc park 13., Szerbia
      TELEFONSZÁM
      KISKOPÁR BISZTRÓ
      2081 Piliscsaba, Munkácsy u. 1
      Villa Őrffy
      8261 Badacsonytomaj, Római út 132.