EHS Koordinátor – Győr

COVID járvány idején a munkavégzéshez szükséges biztonságos és egészséges munkakörülmények biztosítása most minden vállalatnak még fontosabb! Partnerünknek ezért most még nagyobb szüksége van megbízható csapatjátékosokra, akik hosszútávú munkát keresnek! Ha szeretnél egy fiatal, elszánt csapat tagjaként részt venni ebben a küzdelemben, ne habozz, jelentkezz!

AMIT RÁD BÍZNÁNK:

  • Biztonsági és egészségvédelmi koordinátor napi munkájának támogatása
  • munkavédelmi oktatások megtartása
  • részvétel a napi, heti EHS auditokon
  • kivitelezési helyszín ellenőrzése munkavédelmi szempontból
  • koordinációs értekezletek levezetése
  • munkavédelmi dokumentációk készítése
  • munkabalesetek kivizsgálása, jelentése, jegyzőkönyv készítése
  • a megrendelői vezetőség folyamatos tájékoztatása, jelentések készítése
  • megrendelőkkel és alvállalkozókkal való kapcsolattartás
  • egyéb szakmai feladatok

AMIT KÉRÜNK:

  • munkavédelmi végzettség
  • legalább 2 év szakmai tapasztalat
  • magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • elhivatottság a szakma iránt
  • konfliktuskezelési képesség
  • rugalmasság
  • kreatív gondolkodásmód
  • utazási hajlandóság
  • B kategóriás jogosítványés saját gépjármű
  • felhasználói szintű felhasználói ismeretek: MS Office, kiemelten MS Excel/Outlook

AMI ELŐNYT JELENT A MUNKAVÉGZÉSHEZ:

  • kivitelezési területen szerzett, releváns tapasztalat
  • munkavédelmi szakemberi/szakmérnöki végzettség
  • tűzvédelmi végzettség

AMIT KÍNÁLUNK:

  • versenyképes alapfizetés, teljesítmény prémium és túlóra elszámolás
  • béren kívüli juttatási csomag
  • szükség esetén utazási költség – gépjármű, munkába járás – támogatása
  • hosszú távú projekt(ek), támogató környezet
  • dinamikus csapat, a multinacionális környezet ellenére családias légkör

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Győr környéke

    Kapcsolat

      • 2081 Piliscsaba, Munkácsy u. 1.Kiskopár Bisztró (2081 Piliscsaba, Munkácsy u. 1.)
      • 8261 Badacsonytomaj, Római út 132.Villa Őrffy (8261 Badacsonytomaj, Római út 132.)
      • 7831 Pellérd, Ipari ParkMTB Pécs Telephely (7831 Pellérd, Ipari Park)
      • 1188 BUDAPEST, DÓZSA GYÖRGY U. 37., MAGYARORSZÁGMTB Group (1188 Budapest, Dózsa György u. 37)
      • 04060 KIJEV, RYZKA UTCA, 73-H ÉPÜLET, 7-ES IRODA, UKRAJNAMTB Group (04060 KIJEV, RYZKA UTCA, 73-H ÉPÜLET, 7-ES IRODA, UKRAJNA)
      • 2400 Szabadka, Raichle Ferenc park 13., SzerbiaMTB Serbia (2400 Szabadka, Raichle Ferenc park 13., Szerbia)
      MTB Székhely
      1188 BUDAPEST, DÓZSA GYÖRGY U. 37., MAGYARORSZÁG
      TELEFONSZÁM
      MTB UKRAINE
      04060 Kijev, Ukrajna, Ryzka utca, 73-H épület, 7-es iroda
      TELEFONSZÁM
      MTB Serbia
      2400 Szabadka, Raichle Ferenc park 13., Szerbia
      TELEFONSZÁM
      KISKOPÁR BISZTRÓ
      2081 Piliscsaba, Munkácsy u. 1
      Villa Őrffy
      8261 Badacsonytomaj, Római út 132.