karrier
BIZTONSÁGTECHNIKAI MÉRNÖK
04
2020. október 08., csütörtök
Az MTB GROUP Biztonságtechnikai Üzletága multinacionális megrendelők részére komplex vagyonvédelmi rendszereket tervez, kivitelez és karbantart. Ez a gyorsan fejlődő üzletág keresi új kollégáját, aki szakmai tapasztalatával, kiváló szervező és kommunikációs képességével, valamint határozottságával, angol és magyar nyelven is hozzájárul a cégünk további sikereihez.
FELADATOK:
felméri a védeni kívánt területet és a megbízó igényeit (vagyontárgyak, védeni kívánt információk és személyek megismerése, lehetséges kockázatok felmérése)
a felmérés alapján a védelmi feladatok ellátáshoz biztonságtechnikai tervet készít és ez alapján biztonságtechnikai rendszert tervez
az új projekt, biztonságtechnikai rendszer előkészítésének, telepítésének, beüzemelésnek, ellenőrzésének és átadásának irányítása
meglévő rendszer felülvizsgálata, fejlesztési és módosítási javaslatok előterjesztése
projekt megvalósítási dokumentációs elkészítése
projekt értekezletek megszervezése, megtartása, operatív döntések meghozatala, problémák kezelése
részvétel az ügyfelek felhasználói oktatásában
biztonsági szolgálat kialakítása, irányítása és ellenőrzése
kapcsolattartás a megrendelőkkel, területért felelős menedzserrel
közreműködik az ajánlatok szakmai tartalmának és árkalkulációjának elkészítésében
teljesítési igazolások elkészítése, igazolása
napi, heti jelentések elkészítése
SZAKMAI ISMERETEK:
biztonságtechnikai mérnök BSC/MSC
legalább 3 év szakmai tapasztalat vagyonvédelem területén
magabiztos angol nyelvtudás írásban és szóban
B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat
felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
EMBERI TULAJDONSÁGOK:
kiváló kommunikációs és tárgyalási képesség, proaktivitás
ügyfélközpontú gondolkodás
határozott, magabiztos személyiség
ELŐNYÖK:
munkavédelmi tapasztalat/végzettség
multikulturális környezetben szerzett tapasztalat
JUTTATÁSOK:
versenyképes alapfizetés, teljesítmény prémium és túlóra elszámolás
béren kívüli juttatási csomag
szükség esetén utazási költség - gépjármű, munkába járás - támogatása
hosszú távú projekt(ek), támogató környezet
dinamikus csapat
MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Pest megye
Ha szeretnél multinacionális környezetben tapasztalatot szerezni, jelentős kivitelezési projekteken részt venni, és megfelelsz a fent leírtaknak, küldd el fényképes önéletrajzod a(z) T-20-21 azonosítóra hivatkozva a következő e-mail címre: hr@mtb.group
kapcsolat
05
Név
Cégnév
Telefonszám
Üzenet
Telephely
1188 BUDAPEST, DÓZSA GYÖRGY U. 37., MAGYARORSZÁG
Telefonszám
00 36 1 / 297-0469
Fax
00 36 1 / 297-0470
Telephely
13/2-B, YAROSLAVIV VAL STREET, KYIV, 01054, UKRAINE
Telefonszám
00 380 (66) 979 63 55
MTB-TECH Munka-Tűz-Környezetvédelmi
és Biztonságtechnikai Mérnökiroda Kft.
Cégjegyzék szám: 01-09-889000
Adószám: 14102617-2-43
HUF számlaszám: K&H 10400205-00021382-00000002
EUR számlaszám: HU74 0400205-50485757-53511039
SWIFT kód: OKHBHUHB
Közösségi adószám: HU14102617
MTB Industrial Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
Cégjegyzék szám: 01-09-947719
Adószám: 22985558-2-43
HUF számlaszám: K&H 10400188-50526575-82871007
Közösségi adószám: HU22985558
MTB Sales Kft.
Cégjegyzék szám: 01-09-297396
Adószám: 25938160-2-43
HUF számlaszám: K&H 10400205-50526865-55491005
EUR számlaszám: K&H 10400205-50526865-55491012
Közösségi adószám: HU25938160
MTB Ukraine LLC.
EDRPOU kód / TIN: 41892218
Adószám: 418922126595
UAH számlaszám: OTP 26005455050215
MFO kód: 300528
EUR számlaszám :
26005455050215
SWIFT kód : OTPVUAUK
Deutsche Bank AG, SWIFT kód DEUTDEFF, számlaszám 100 9474974 0000, vagy
Commerzbank AG, SWIFT kód COBADEFF, számlaszám 400 8880064 01